ثبت نام

لطفا نتیجه جمع دو عدد پایین را در کادر روبرو وارد نمایید.

7
+
3
ضمن مطالعه دقیق قوانین و اساسنامه با همه موارد ذکر شده موافقم


قوانین و اساسنامه

  قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات سایت

 • این وب سایت در سامانه مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و دارای لوگوی طلایی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشد، همچنین توافقنامه اصولی فعالیت را از بنیاد ملی بازی های رایانه ای دریافت کرده است و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
 • برای استفاده از قسمت فروم(تالار گفتگو) شما باید در آن قسمت جداگانه ثبت نام کنید و قوانین فروم را مطالعه بفرمایید.
 • نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید یا تکذیب آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
 • علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.
 • مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد. همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد، ویرایش یا حذف خواهد شد.
 • تمامی كاربران سايت هنگام ثبت نام بايد از كلمات مناسب برای نام كاربری خود استفاده كنند. در صورت مشاهده كلمات ركيک و نامناسب در اولين فرصت نام كاربری آن كاربر حذف شده و دسترسی او به سايت قطع خواهد شد.
 • لطفا از پرداختن به مسائل حاشيه ای، مسائل سياسی، كل كل كردن، توهين به فرد يا به افرادی خاص، و به كار بردن كلمات نامناسب در متن تاپيک ها و نظرات خود،‌ به شدت خودداری كنيد. در صورت مشاهده مسائلی از اين قبيل دسترسی آن كاربر به سايت در اولين فرصت قطع خواهد شد.
 • مطالب نوشته شده توسط كاربران حتما" بابد فارسی باشد. تاپيكها و پست هايی كه به صورت فينگليش باشند حذف خواهند شد.
 • لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد.
 • مباحث مربوط به Hack (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.
 • لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.
 • از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. در صورتی كه ارسال های مذكور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تكرار این عمل توسط كاربر ، حساب کابری مذکور برای همیشه بسته خواهد شد.
 • مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید
 • در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
 • قانون كپی : در صورتی كه می خواهید از مباحث و آموزشهایی كه در این سایت ذكر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده كنید ذكر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امكان لینك پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذكر نمایید.
 • هرگونه تبلیغ ،خرید ، فروش و معاوضه دیسک و اکانت و دیتای بازی هایی که از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای غیر مجاز شناخته شده اند در این سایت ممنوع بوده و پست ها و نظراتی که به این مطالب بپردازند از سوی کارشناسان تایید نخواهند شد.
 • چنانچه شما از قسمت بازی یاب سایت استفاده کنید هرگاه یک یا چند عنوان از لیست بازی هایی که ثبت می کنید با شخص دیگری همخوانی داشته باشد سامانه از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع میدهد که شخصی بازی مورد نظر شمارا ثبت کرده است و نام و شماره تماس شما را از طریق حساب کاربری در دسترس آن فرد قرار می دهد و همین طور نام و شماره تماس آن فرد را در دسترس شما،بنابراین اگر تمایل ندارید مشخصات و شماره تماس شما در اختیار کاربر دیگری قرار بگیرد لطفا از قسمت بازی یاب استفاده نکنید بدیهی است مسئولیت این امر به عهده شماست و شما با پذیرفتن این قوانین آن را به عهده گرفته اید.
 • چنانچه توسط قسمت بازی یاب یا هر بخش دیگری از این سایت با کاربر دیگری آشنا شدید و تصمیم به معاوضه بازی یا تبادل هر چیزدیگری با آن فرد داشتید لطفا از سلامت دیسک یا دیتا یا اکانت و در کل موضوع مورد معاوضه یا معامله اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به معامله یا معاوضه بفرمایید این وب سایت تنها نقش معرف کاربران را به هم دارد و هیچ مسئولیتی در قبال سلامت موضوع مورد معاوضه یا تبادل یا معالمه به عهده نمی گیرد.
 • بخش بازی یاب این سایت صرفا جهت معرفی افراد و کاربران برای معاوضه بازی های مجاز به صورت دیسک،دیتاها و اکانت های قانونی طراحی شده است و هرگونه تبادل وجوه نقدی و غیر نقدی و خرید و فروش از طریق این قسمت ممنوع میباشد بنابراین در صورت بروز هر گونه ضرر و زیان و مشکلات مادی ، معنوی و قانونی از این طریق هیچ مسئولیتی به عهده وب سایت و مدیران و صاحبان آن نمی باشد.
 • با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم, به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.