برترین های جهان باز (Open World)

برترین های جهان باز (Open World)

برترین های جهان باز (Open World)

1397/11/22
2614
0 5

بازی های جهان باز یا Open World همواره از پرطرفدارترین سبک های بازی بوده است که گیمرها ساعت های زیادی را صرف انجام این بازی ها می کنند،اما در این سبک از بازی عنوان های مختلفی ساخته شده است که هرکدام فضا و حال و هوای مخصوص به خود را دارند در این مطلب سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین بازی های جهان باز و محتوای آنها آشنا کنیم پس در ادامه با راشا گیم همراه باشید...


Watch Dogs 2

بهتری بازی جهان باز open world

بازی Watch Dogs 2 محتوایی پر از آیتم ها و ابزارهای وابسته به تکنولوژی  پیشرفته دارد که گیمر می‌تواند از این  ابزار برای انجام مراحل  مختلف بازی  استفاده کند. در بازی Watch Dogs 2 مهم ترین عامل برای کسب نیروی بیشتر جمع کردن فالور و دنبال کننده برای سازمان هک کننده شما یعنی DedSec می باشد و برای این کار شما باید ماموریت‌های مختلف بازی را به اتمام برسانید . در این جهان باز خوش ساخت شما می توانید هرجا کی می خواهید بروید و کارهای مختلفی انجام دهید اما باید مراقب باشید که توسط پلیس ردیابی نشوید و درصورت این اتفاق باید از دست پلیس فرار کنید.

 

 

Dragon Age: Inquisition

بهتری بازی جهان باز open world

بازی که اگر بخواهید در دنیای باز آن به تنهایی حرکت کنید حوصله شما سر می رود و خسته کننده می شود اما بازی Dragon Age: Inquisition با طراحی دوستان و متحدانی برای شما و وجود ماموریت های جانبی مختلف می تواند تجربه بی‌نظیری را برایتان رقم بزند. مراحل ابتدایی بازی بسیار ساده می باشد اما هرچه به جلو می روید ماموریت های سخت تری بر سر راه شما قرار می گیرد که بازی را جذاب تر خواهد کرد.

 

 

Borderlands 2

بهتری بازی جهان باز open world
در بازی Borderlands 2 آنچه بیش از همه به گوش می رسد صدای تیراندازی و جنگ است،در ماموریت های جانبی شرکت کنید و آیتم هایارزشمندی کسب کنید والبته از داستان اصلی این بازی لذت زیادی خواهید برد.

 

 

Metal Gear Solid V: Phantom Pain

بهتری بازی جهان باز open world

اگر از آن دسته از گیمیرهایی هستید که علاقه زیادی به انجام کارهای مخفیانه  در یک  بازی جهان باز را  دارید حتما بازی Metal Gear Solid V: Phantom Pain را تجربه کنید گیم‌ پلی بازی به شکلی طراحی شده است که شما می توانید ماموریت های بازی را به شکل مخفیانه انجام دهید البته شما این آزادی عمل را دارید که هرگونه که می خواهید به انجام ماموریت ها بپردازید یکی دیگر از نکات قابل توجه بازی سیستم داینامیک بازی است که به شما برای مخفی شدن کمک می کند اما نمی توانید همیشه از یک روش استفاده کنید چرا که با این کار دشمنان به مرور از روش مخفی شدن  شما آگاه خواهند شد.

 


Assassins Creed Odyssey

بهتری بازی جهان باز open world

بازی Assassins Creed Odyssey بدون تردید یکی از بهترین جهان بازهای ساخته شرکت یوبیسافت می باشد.داستان بازی در یونان باستان جریان دارد و در ابتدای شما قدرت انتخاب دارید تا یکی از دوشخصیت کاساندرا یا برادرش الکسیوس را انتخاب کنید و این موضوع خود به جذابیت بازی افزوده است . در طول انجام ماموریت های اصلی و جانبی شما می توانید دیالوگ های مختلفی را انتخاب کنید و این موضوع برای اولین بار در تاریخ این مجموعه درAssassins Creed Odyssey اتفاق میا فتد. همچنین داستان بازی شامل سه موضوع مختلف می باشد که به صورت موازی دنبال می شود و هرکدام از موضوعات روایتی غنی و پرهیجان دارد.

 

 

Fallout4

بهتری بازی جهان باز open world
در این بازی جهان باز بعد از یک رویداد هسته ای شما باید پسر ربوده شده خود را پیدا کنید.جزییات در محیط بازی بسیار دقیق و کاربردی طراحی شده است و مانند بسیاری از جهان باز های موفق شما می توانید در کنار گیم پلی و داستان اصلی برای لوت کردن و یافتن آیتم های جدید به انجام ماموریت های جانبی مختلفی بپردازید.

 

 

Grand Theft Auto V

بهتری بازی جهان باز open world

این عنوان نیازی به معرفی ندارد و شاید هیچگاه با گذر زمان کهنه و قدیمی نشود عنوان جهان بازی که لقب موفق ترین محصول سرگرمی تاریخ را نیز به همراه دارد. در بازی GTA V شما می توانید علاوه بر انجام ماموریت های مهم و اصلی در خیابان‌های شهر و دنیای بازی رانندگی کنید، وارد کلاب‌ها شوید، با چاقو به کوسه‌ها حمله کنید، یک قاتل سریالی را ردیابی کنید، با انجام کارهای غیرقانونی از دست پلیس‌ها فرار کنید یا به مبارزه با آنها مشغول شوید.

 

 

Skyrim

بهتری بازی جهان باز open world

بازی جهان باز Elder Scrolls V: Skyrim دارای بیش از 100 ساعت گیم پلی در دنیایی فانتزی و جایی که اژدهایان وجود دارند، می باشد. هشت سال از عرضه این بازی می گذرد اما همچنان گیمر های زیادی مشغول به انجام آن می باشند و در کنار داستان اصلی از ماموریت‌های جانبی بازی، اکتشاف مکان‌های اسرار آمیز، شکار اژدهایان یا گشت و گذار در مناطق مختلف آن لذت می برند.

 


The Witcher 3 : Wild Hunt

بهتری بازی جهان باز open world

در شروع بازی و با گذشت زمان شما متوجه می شوید که جنگ مناطق اطراف شهرها را ویران کرده است، موجوداتی که عطش سیری ناپذیری به خون دارند دیگر در سایه‌ها زندگی نمی‌کنند و گاه و بی‌گاه به انسان‌ها حمله می‌کنند و همه چیز به شیوه مخصوص خود درهم شکسته است و شما باید به دنیای باز این بازی سرو سامانی بدهید  همه اینها بازی The Witcher3 : Wild Hunt را به یکی از بهترین بازی های جهان باز تاریخ این سبک تبدیل کرده است و بازهم مانند بیشتر بازی های جهان باز شما می توانید از ماموریت های جانبی که معمولا به شکار هیولاها و موجودات مختلف و کشف رازهای متنوع مربوط می‌شوند بپردازید و البته از داستان اصلی بازی که بسیار جالب و قوی طراحی شده است نیز لذت ببرید.

 


Red Dead Redemption 2

بهتری بازی جهان باز open world
ساخته ای بسیار قدرتمند و جذاب در سبک بازی های جهان باز و البته متعلق به شرکت راک استار که در این سبک به درجه استادی رسیده است. در بازی Red Dead Redemption 2 شما می توانید کارهای مختلفی مانند ماهی گیری،شکار،حل معمای قتل،احضار خون آشام ها و یا زندگی به سبک یک کابوی را انجام دهید .داستان بازی که پیش از نسخه اول این مجموعه رخ می‌دهد، از دید شخصیت آرتور مورگان روایت می‌شود و در طول آن شاهد اتفاقات هیجان انگیز و غافل‌گیر کننده‌ای برای داچ و اعضای گروهش خواهید بود.

 

نظر شما در مورد این لیست چیست؟اگر فکر می کنید عنوانی از قلم افتاده است با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید...


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.