پیشنهاد بازی Resident Evil 2 همراه با آموزش ترفندهای بازی

پیشنهاد بازی Resident Evil 2 همراه با آموزش ترفندهای بازی

پیشنهاد بازی Resident Evil 2 همراه با آموزش ترفندهای بازی

1397/11/22
1793
0 13

شاید بیشتر گیمرهایی که به ژانر ترسناک علاقه دارند خاطرات زیادی با بازی Resident Evil 2 داشته باشند،عنوانی که به تازگی برای کنسول های نسل هشتمی بازسازی شده و امتیازهای فوق العاده بالایی از سوی منتقدین مطرح دنیای بازی های ویدیویی به خود اختصاص داده است،داستان این بازی در شهر راکون سیتی دنبال می شود و شما باید با مهارت بالایی لیان و کلیر را زنده نگه دارید مهم ترین کلید پیروزی در این بازی مدیریت آیتمها و شناخت درشت دشمنان می باشد.

در این مطلب آموزشی ما مهم ترین ترفندهای بازی Resident Evil 2 را برای شما شرح می دهیم تا بتوانید به کمک آنها از این بازی پرهیجان لذت بیشتری ببرید،با راشا گیم همراه باشید....

 

۱. استفاده از نقشه را جدی بگیرید

از آنجایی که محل ها و مکان های راکون سیتی دارای اتاق‌ها و راهروهای تو در تو و متعددی می باشند و هر کدام از این اتاق‌ها نیز ویژگی خاص و جذابی دارند ، در نتیجه، حرکت بدون نقشه در راکون سیتی باعث می شود شما گیج شوید و یا حتی خیلی از مکان ها را جا انداخته و شاید راه خود را گم کنید بنابراین باید بدرستی از نقشه بازی استفاده کنید تا راه را پیدا کنید حتی نقشه بازی می تواند آیتم هایی که فراموش کرده اید را به شما یادآوری کند.

فروش بازی Resident Evil 2

 به رنگ هایی که نقشه درون بازی با آن علامت گذاری می شود دقت کنید برای مثال، رنگ قرمز نشان می‌دهد که شما آیتمی را در این اتاق پیدا نکرده‌اید و رنگ آبی نشان می‌دهد که کار شما در آن اتاق تمام شده است.

 

۲. بروز رسانی اسلحه

در طول بازی Resident Evil 2، شما قطعات مختلفی برای اسلحه خای خود پیدا میکنید که با اضافه کردن آنها به اسلحه ، سلاح شما آپگرید می شود اما مشکل اینجاست که با این کار اسلحه فضای بیشتری در کوله شما اشغال می کند، برای حل این مشکل می توانید سلاح خود را انتخاب کنید، گزینه Remove Parts را بزنید و اجزاء سلاح خود را جدا کنید وسلاح را به حالت اولیه بازگردانید و اجزاء اضافی را در صندوقچه‌های درون بازی قرار دهید و هر وقت لازم بود دوباره از آنها استفاده کنید.

فروش بازی Resident Evil 2

یکی دیگر از ترفندهای مهم مربوط به سلاح،استفاده ازآیتم افزایش حجم خشاب می باشد، شما توسط این آیتم می توانید تعداد گلوله های درون خشاب را افزایش دهید اما سعی کنید زمانی از آن استفاده کنید که گلوله های درون خشاب تقریبا به پایان رسیده باشند سپس با اضافه کردن این آپگرید مشاهده می‌کنید که نه تنها خشاب شما پر شده، بلکه چند گلوله اضافه‌تر هم به‌دست آورده‌اید.البته تعداد این گلوله‌ها زیاد نیست، اما هنگام حمله یک زامبی، یک گلوله هم می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد.

 

۳. چرخش سریع

چرخش سریع یا Quick Turn یکی از قابلیت‌های مهم وهمیشگی سری بازی‌های Resident Evil میباشد حرکتی 180 درجه ای و خیلی سریع که مخصوصا برای فرار کردن بسیار کاربردی است.برای این کار در کنسول XB1 از ترکیب (جهت پایین + کلید B) استفاده کنید و اگرکنسول شما PS4 میباشد باید (جهت پایین و دایره) را باهم فشار دهید .این حرکت حتی هنگام هدف‌گیری نیز قابل اجراست و انجام آن بسیار کاربردی است.

فروش بازی Resident Evil 2

 

۴. استفاده از تخته‌های چوبی

یکی از تغییرات در بازسازی Resident Evil 2 نسبت به نسخه اولیه اضافه شدن آیتم «تخته چوبی» یا wooden board می باشد که توسط آن می‌توانید پنجره‌ها را ببندید. بهتر است در ساختمان هایی که راهروها با پنجره های متعدد دارند از این امکان استفاده کنید مخصوصا در ساختمان اداره پلیس راکون سیتی (RPD) و در راهروی غربی طبقه اول این ساختمان، انجام این کار به شدت توصیه می‌شود.به یاد داشته باشید تعداد این تخته ها خیلی محدود می باشد پس از آنها به درستی استفاده کنید.

فروش بازی Resident Evil 2

 

 ۵. استفاده از سلاح های کمکی

سلاح های اصلی شما در بازی تفنگ هایی می باشند که به همراه دارید اما در کنار سلاح اصلی شما تعدادی سلاح کمکی مانند چاقو یا نارنجک نیز دراختیار دارید که در مواردی که گیر افتاده اید و جانتان در خطر می باشد کمک زیادی به شما خواهند کرد مثلا در مواقعی که چند زامبی‌ها شما را گرفته‌اند، می توانید با فشار دادن دکمه R1 برای کنسول بازی PS4 ویا RB در ایکس باکس وان، از این سلاح به سرعت استفاده کرده و خود را نجات دهید البته به شرطی که زامبی ها شمارا از پشت نگرفته باشند.

در استفاده از چاقو دقت کنید چراکه فقط برای دفعات محدودی قابل استفاده است و پس از چندبار استفاده وتمام شدن نوارسلامتی‌اش خواهد شکست و برای بازیابی آن باید دشمن را از پا دربیاورید همچنین نارنجک هم برای از نابود کردن تعداد زیادی زامبی در بازی بسیار کاربردی است.

فروش بازی Resident Evil 2

همچنین می توانید با کمک نارنجک های نوری برای لحظاتی زامبی ها را کورکنید و از دستشان فرار کنید از این نارنجک حتی می توانید در برابر MR.X نیز استفاده کنید اما توجه کنید که بعد از پرتاب نارنجک نوری به سمتش ،‌ Mr. X دیوانه ‌وار به اطراف حرکت می کند و ممکن است به شما برخورد کند، صدای این سلاح نیز می تواند به شما کمک کند و توسط آن می توانید لیکرها (LICKERS) را گمراه کنید.

 

۶. با چاقو، زامبی ها را چک کنید

چند گلوله به سر یک زامبی شلیک می کنید و روی زمین میافتد شما فکر می کنید اورا شکست داده اید حتی سکوت موسیقی مخصوص نیز گویای همین امر است اما ناگهان زامبی دوباره بلند می شود برای جلوگیری از این اعصاب خوردی، پس از اینکه زامبی به زمین افتاد، با چاقو چندین بار به او ضربه بزنید تا از مرگش مطمئن شوید.

 فروش بازی Resident Evil 2

 

۷. فرار کردن بهترین راه بقا

از آنجا که تعداد و مقدار مهمات شما در بازی Resident Evil 2 محدود می باشد شما نمی توانید تک تک زامبی ها را کشته و با خیالت راحت مراحل بازی را دنبال کنید بهترین راه برای موفقیت در بازی این است که زامبی ها را از پا در بیاورید و قبل از این که دوباره بلند شوند، محل را ترک کرده و به قسمت بعدی نقشه بازی بروید.حرفه ای ترین حالت این است که قبل از فرار کردن با چاقو به پای زامبی ضربه ای بزنید تا دیگر نتواند شما را دنبال کند و شما با خیالی راحت‌تر به گشت و گذار بپردازید. در کل سعی کنید که اسلحه و مهمات باارزش خود را برای لحظات حیاتی بازی نگه دارید.

 فروش بازی Resident Evil 2

 

۸. به تیک قرمز کنار کلیدها توجه کنید

یکی دیگر از نکات ریز و البته مهم در بازی Resident Evil 2،این است که وقتی کلیدی دیگر بلااستفاده می شود کنار آن یک تیک قرمز زده می شود و شما می توانید آن را دور بیاندازید اما اگر با وجود استفاده از یک کلید حتی بعد از چندبار تیک قرمز کنار آن نبود به هیچ عنوان کلید را دور نیاندازید چراکه حتما درهای دیگری نیزتوسط آن کلید باز خواهد شد به نقشه بازی مراجعه کنید و محیط را خوب بگردید و مطمئن شوید که از کلیدهای خود نهایت بهره را می‌برید.

فروش بازی Resident Evil 2

 

۹. بهترین راه برای فرار از دست لیکرها سکوت است

یادتان باشد که یک لیکر تنها به صداهای بلند واکنش نشان می‌دهد، پس بهترین راه برای عبور از آنها سکوت است با آهسته ترین حالت ممکن قدم بزنید و به آرامی از کنار آنها عبور کنید با این روش از دست لیکرها نجات پیدا می کنید مگر اینکه در یک راهروی تنگ با آنها روبرو شوید دراین شرایط تنها راه، جنگیدن با آنهاست اما در این زمان هم بهترین استراتژی زدن و فرار کردن است مخصوصا اگر با شخصیت لیان بازی می کنید و تنها سلاح قدرتمند شما شاتگان است البته شخصیت کلیر دارای گلوله‌های اسیدی است و خیلی راحت‌تر می‌تواند با لیکرها بجنگد، البته به شرطی که تعداد آن‌ها بیشتر از دوتا نباشد.

فروش بازی Resident Evil 2

 

۱۰. با Mr. X نجنگید

 اگر با Mr. X وارد جنگ شوید تمام مهمات شما تمام می شود و او شکست نخواهد خورد اگرچه استفاده از یک نارنجک‌ انداز یا شاتگان می‌تواند او را برای مدتی زمین‌گیر کند، اما بهتر است با استفاده از کلت خود، به صورت او شلیک کنید و از فرصت پیش آمده برای فرار استفاده کنید پیشنهاد می کنیم او را در اتاق‌های نسبتا کوچک و شلوغ گیر بیاندازید. اگر بتوانید او را به دنبال خود، به یک اتاق شلوغ بکشانید، می‌توانید با دور زدن وسایل درون اتاق او را پشت سر بگذارید.

فروش بازی Resident Evil 2

 

۱۱.رمزها و آیتم‌های مخفی را جدی بگیرید

درون محفظه ها و گاو صندوق های رمزدار را به دنبال آیتم های مخفی بازی Resident Evil 2   بگردید هرچند که استفاده از این آیتم ها اختیاری است اما بعضی ازآنها بسیار مفید هستند. برای پیدا کردن رمز گاوصندوق ها باید به یادداشت‌هایی که پیدا می‌کنید یا نوشته‌های روی دیوارها توجه کنید.

فروش بازی Resident Evil 2

برخی ازاین آیتم‌های مخفی، پس از مشاهده فیلم‌هایی که در بازی پیدا می‌کنید، نمایان می‌شوند. این فیلم‌ها را باید در اتاق‌های تاریک نمایان کنید تا سرنخ آیتم‌های مخفی بیشتر را پیدا کنید. این آیتم‌ها معمولا باارزش‌تر و نایاب‌تر هستند و ارزش وقت‌گذاشتن را دارند.

در نهایت اگر می خواهید از بازی Resident Evil 2 لذت بیشتری ببرید پیشنهاد می کنیم همه جا را به خوبی بگردید و از هیچ یادداشت و سرنخی به سادگی عبور نکنید.

برای خرید و نصب این بازی با فروشگاه راشا گیم تماس بگیرید.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.