چگونه از اطلاعات PS4 بک آپ تهیه کنیم و یا اطلاعات را ریستور کنیم؟

چگونه از اطلاعات PS4 بک آپ تهیه کنیم و یا اطلاعات را ریستور کنیم؟

چگونه از اطلاعات PS4 بک آپ تهیه کنیم و یا اطلاعات را ریستور کنیم؟

1397/12/10 15:07:31
7284

چگونه از اطلاعات PS4 بک آپ تهیه کنیم و یا اطلاعات را ریستور کنیم؟


اطلاعات داخل هارد PS4 برای هر گیمری می تواند بسیار با ارزش باشد و اگر روزی خدای نکرده به هردلیلی هارد کنسول بازی پلی استیشن 4 شما دچار مشکل شود ممکن است همه اطلاعات آن شامل دیتای بازی های دیجیتال،سیو بازی ها،عکس و فیلمها و خلاصه همه چیز را از دست بدهید،همینطور شاید روزی تصمیم بگیرید کنسول PS4 خود را عوض کنید و یا هارد آنرا ارتقاء دهید و لازم باشد اطلاعات را از PS4 قدیمی به کنسول جدید منتقل کنید.بنابراین عملیات بک آپ گیری و ریستور کردن پلی استیشن 4 مانند بسیاری از پلتفرم های دیگه میتونه بسیار مهم و حیاتی باشه.ما در این مطلب آموزشی روش درست انجام این کار رو برای شما توضیح میدیم،با ما همراه باشید....

روش بکاپ گرفتن از اطلاعات پلی استیشن 4
برای این کار ابتدا شما به یک هارد اکسترنال با درگاه USB 3 نیاز دارید تا بتوانید با سرعت هرچه تمام تر اطلاعات PS4 را به آن انتقال دهید توجه کنید که فرمت این هارد دیسک باید حتما exFAT یا FAT باشد.
قبل از هرچیز نرم افزار کنسول را به آخرین ورژن به روز کنید سپس هارد دیسک را از طریق کابل به درگاه USB کنسول پلی استیشن 4 متصل کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.
(Settings) > [System] > [Back Up and Restore]
دقت کنید در حین عملیات بکاپ گیری و یا ریستور کردن به هیچ وجه کنسول PS4 شما نباید خاموش شود.

روش ریستور کردن پلی استیشن 4
برای این کار ابتدا نرم افزار کنسول را به آخرین ورژن به روز رسانی کنید سپس هارد دیسکی را اطلاعات را روی آن بک آپ گرفته بودید به کنسول متصل کنید و همان مراحل بالا را طی کنید.
(Settings) > [System] > [Back Up and Restore]


به همین سادگی تمام اطلاعات کنسول بازی یا هارد آن را به کنسول جدید یا هارد جدید منتقل کرده اید اما توصیه جدی می کنیم قبل از انجام بک آپ یا ریستور حتما به نکات زیر توجه کنید:
- زمان انجام هرکدام از عملیات های فوق بسته به میزان اطلاعات روی هارد PS4 شما متفاوت می باشد و در بعضی موارد ممکن است حتی چند ساعت طول بکشد پس صبور باشید و اجاز دهید کنسول کارش را انجام دهد به هیچ عنوان در طول زمان بک آپ گیری یا ریستور خودتان کنسول را ری استارت یا خاموش نکنید.
- تروفی های شما با بک آپ گیری به کنسول جدید منتقل نمی شود برای بازگرداندن آنها از طریق PSN مراحل زیر را دنبال کنید:
OPTIONS button, and then select [Sync with PlayStation™Network]

- وقتی اطلاعات جدید را ریستور میکنید تمام اطلاعات قدیمی روی کنسول پاک می شوند حتی اگر در نیمه کار عملیات ریستور را کنسل کنید اطلاعات پاک شده را نمی توانید بازیابی کنید.

 

 


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.