آشنایی با واحد های پولی در بازی Apex Legends

آشنایی با واحد های پولی در بازی Apex Legends

آشنایی با واحد های پولی در بازی Apex Legends

1397/12/09 20:18:43
5436

بازی Apex Legends در مدت زمان کوتاهی توانسته است به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کند این بازی تا کنون در حدود 10 میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است.مانند بسیاری از بازی های دیگر در این سبک،بازیکنان Apex Legends نیز می توانند توسط پرداخت های درون برنامه ای برای خرید اسکین ها و شخصیت های جدید اقدام کنند اما از آنجا که بازی دارای واحدهای پولی مختلفی است و این واحدها توسط روش های مختلفی جا به جا می شوند،برآن شدیم تا توسط این مطلب آموزشی واحدهای پولی و روش های پرداختی آنها را در بازی Apex Legends توضیح دهیم.

 

واحدهای پولی در Apex Legends
شما در بازی Apex Legends با سه واحد پولی مختلف برخورد می کنید که عبارتند از:

- Crafting Metals

- Legend Tokens

- Apex Coins

حال سوال اینجاست که هرکدام از این واحدهای پولی چطور کار می کنند و راه های به دست آوردن آنها چیست؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

 

1: واحد پولی Crafting Metals

برای باز کردن آیتم های تزئینی بازی از طریق Apex Packs باید از این واحد پولی استفاده کنید.همچنین پوسته های قهرمانان یا Skins را با واحد پولی Crafting Metals می توانید خرید کنید،برای خرید هر کدام از پوسته ها که به چهار گروه اصلی یعنی Common، Rare، Epic و Legendary تقسیم می شوند شما به ترتیب به ۳۰، ۶۰، ۴۰۰ و ۱۲۰۰ واحد از Crafting Metals نیاز دارید اما برای بدست آوردن Crafting Metal کافی است که به بازی کردن بپردازیدهمچنین اگر برای به دست آوردن پوسته ها و آیتم های تزئینی عجله دارید می توانید مستقیم این واحد پولی را خریداری کنید.

 

2:واحد پولی Legend Tokens
تنها واحد پولی رایگان در بازی واحد ارزی Legend Tokens می باشد که با انجام بازی می توانید دریافت کنید توسط واحد پولی Legend Tokens می توانید آیتم تزئینی و شخصیت های جدید را تهیه کنید باید بدانید که بعضی از این آیتم ها فقط از طریق این واحد پولی به دست می آید.
دو شخصیت Mirage و Caustic که در ابتدای بازی قفل هستند از طریق 12000 واحد از پول Legend Tokens قابل خرید هستند،اگر بخواهید این شخصیت ها را رایگان به دست آورید و با توجه به اینکه بعد از هر بار Level Up کردن 600 واحد Legend Tokens به دست می آورید بعد از 20 بار ارتقای سطح می توانید یکی از این شخصیت ها را به دست آورید.

 

3. واحد پولی Apex Coins

این واحد پولی برای پرداخت درون برنا مه ای در Apex Legends استفاده می شود. برای خرید 1000 واحد Apex Coins شما باید حدود 10 دلار بپردازید همچنین گاهی می توانید این واحد پولی را بصورت باندل خریداری کنید به عنوان مثال باندل ۲۱۵۰تایی با قیمت ۱۹٬۹۹ دلار و ۴۳۵۰ با قیمت ۳۹٬۹۹ از باندل‌هایی هستند که برای خرید AC در بازی وجود دارند.برای خرید Apex Packs که شامل آیتم های تزئینی می شود نیز می توانید از واحد پولی Apex Coins استفاده کنید، هر Apex Packs در بازی 100 واحد از پول Apex Coins ارزش دارد.
البته همه مواردی که با ACها خرید می شود ، توسط واحد های پولی Crafting Materials و یا Apex Packs نیز قابل خرید است.

 

Founders Pack چیست؟
این پکیج بیشتر برای افرادی است که تازه به جمع بازیکنان Apex Legends اضافه شده اند، توسط آیتم های اختصاصی این پک بازیکن می تواند به راحتی در بازی پول خرج کند. قیمت Founders Pack برابر 29.99 دلار می باشد و شامل موارد زیر می باشد :
- ۲۰۰۰ واحد Apex Coins
- اسکین Legendary برای Hemlock
- سه عدد اسکین انحصاری Roughneck برای شخصیت‌های Wraith, Bloodhound, Gibraltar
- سه banner frame اختصاصی برای شخصیت‌های Wraith, Bloodhound, Gibraltar
- یک نشان (Badge) اختصاصی Founder
Respawn سازنده بازی Apex Legends اعلام کرده است در ماه مارچ یک Battle Pass هم به شکل بازی Fortnite، برای Apex Legends عرضه خواهد شد.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.