پلی استیشن 4 رفرش چیست؟ آیا خرید آن درست است؟

پلی استیشن 4 رفرش چیست؟ آیا خرید آن درست است؟

پلی استیشن 4 رفرش چیست؟ آیا خرید آن درست است؟

1397/12/07 13:03:20
4069
3 8

پلی استیشن 4 رفرش چیست؟ آیا خرید آن درست است؟
از زمان عرضه کنسول بازی پلی استیشن انواع مختلفی از آنها تحت عنوان پلی استیشن رفرش یا Refurbished توسط شرکت سونی به بازار عرضه می شود این موضوع درمورد کنسول بازی PS4 نیز صادق است، درواقع اینها کنسول هایی هستند که قبلا استفاده شده اند و احتمالا به خاطر مشکلاتی به سونی برگشت خورده اند سپس کمپانی سونی مشکلات آنها را برطرف کرده و دوباره این کنسول ها را با قیمت پایین تری به بازار عرضه کرده است حتی ممکن بعد از باز کردن بسته بندی روی بدنه این کنسول ها خط و خش نیز مشاهده کنید.
آیا این کنسول ها قابل اعتماد هستند؟
باید بدانید که سونی این محصولات را کاملا کنترل کرده و با 12 گارانتی ارائه می دهد برای همین می توان گفت که تا حدود زیادی قابل اعتماد هستند البته به شرط اینکه شما یک PS4 رفرش شده واقعی را خرید کرده باشید.متاسفانه عده زیادی از افراد سودجو از این مسئله سوء استفاده کرده و دستگاه های دست دوم را که ممکن است مشکلات فنی زیادی داشته باشند خریداری کرده و بدون هیچ کنترل کیفیت دقیقی به جای کنسول های رفرش شده به فروش می رسانند.
حال سوال اینجاست که چطور باید کنسول پلی استیشن 4 رفرش شده واقعی توسط سونی را از نوع تقلبی آن تشخیص دهیم؟
باید بدانید که اولین نکته در بسته بندی این کنسول هاست،درواقع سونی این کنسول ها را با بسته بندی متفاوتی نسبت به پلی استیشن 4 های عادی عرضه می کند همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید روی کارتون این کنسول‌های پلی استیشن 4 عبارت Graded Product نوشته شده است همانطور که گفتیم این محصولات توسط خود کمپانی سونی بسته‌بندی می‌شوند و از این عبارت برای متمایز کردن آن‌ها از محصولات نو استفاده می‌شود.

پلی استیشن 4 رفرش


یکی دیگر از تفاوت های این محصولات با کنسول های بازی نو در محتویات داخل بسته بندی است. در داخل کارتون PS4 های رفرش یا Refurbished همه لوازم جانبی کنسول های نو موجود می باشد به جز هدست مونو، درعوض سونی به همراه تمام کنسول های رفرش شده یک دسته DualShock 4 سری جدید عرضه می کند.

پلی استیشن 4 رفرش
در نهایت با توجه به سوء استفاده های زیادی که در بازار کشور از اسم کنسول های رفرش شده می شود پیشنهاد می کنیم در خرید این پلی استیشن ها دقت کنید و اگر قصد خرید این محصولات را دارید حتما از فروشگاه های معتبر خرید بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با فروشگاه راشا گیم تماس بگیرید.

ديدگاه کاربران

 • فرهاد نامی 1397/12/08 15:07:53 پاسخ

  خسته نباشین مرسی از اطلاع رسانی شما الان این کنسول ها چقدر اختلاف قیمت دارن با کنسولهای استفاده نشده؟

  • پشتیبانی راشاگیم 1397/12/08 18:43:03 پاسخ

   با سلام ممنون از شما ، دوست من در مورد قیمت محصول ها با فروشگاه تماس بگیرید

 • اشکان رفعت 1397/12/08 17:17:12 پاسخ

  به نظر من با این وضعیت حاکم خرید کردن کالاهای این چنیی خیلی ریسکه


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.