آموزش آپدیت و به روز رسانی بازی های Xbox 1

آموزش آپدیت و به روز رسانی بازی های Xbox 1

آموزش آپدیت و به روز رسانی بازی های Xbox 1

1397/12/06 21:30:47
4826
1 17

آموزش آپدیت و به روز رسانی بازی های Xbox 1


با توجه به مشکلاتی مانند سرعت اینترنت و هزینه بالای آن در کشورآپدیت کردن بازی ها همواره یکی از دغدغه های بزرگ گیمرها در ایران می باشد مخصوصا برای کسانی که قصد بازی در فضای آنلاین را دارند،برطرف کردن باگ ها و اشکالات بازی ها و همچنین اضافه شدن مراحل و امکانات جدید به یک بازی توسط آپدیت آن بازی به روز رسانی بازی را بسیار پراهمیت کرده است.
در بیشتر موارد موارد در کنسول بازی PS4 بازی ها بدون آپدیت نیز اجرا می شوند، امری که برای کنسول بازی Xbox 1 ممکن نمی باشد چراکه برای انجام بازی های ایکس باکس وان شما باید بازی ها را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید ، البته درمواردی با دانلود بخش کوچکی از فابل آپدیت بازی اجرا خواهد شد.
در این مطلب آموزشی قصد داریم شما را با مراحل آپدیت بازی های ایکس باکس وان آشنا کنیم...با با همراه باشید


 اتصال کنسول بازی Xbox 1 به اینترنت
مطمئنا اولین مرحله برای این کار متصل کردن کنسول بازی به مودم و اینترنت می باشد.شما می توانید کنسول را از دو طریق اتصال بی سیم یا وایرلس و اتصال توسط سیم لن به مودم متصل کنید،پیشنهاد ما اتصال توسط کابل LAN می باشد تا با سرعت بالاتر و بدون نوسان آپدیت را انجام دهید اما اگر فاصله کنسول ایکس باکس شما تا مودم زیاد است یا به هر دلیلی نمی توانید از سیم لن استفاده کنید از روش زیر اتصال وایرلس را برقرار کنید:
ابتدا دکمه Home (دکمه بزرگ روی دسته که لوگوی Xbox دارد) را روی کنترلر خود فشار دهید ، در منوی باز شده،به سمت راست رفته (به کمک RB) و توسط کلید A روی دسته، گزینه تنظیمات یا Setting را انتخاب کنید. برای رفتن به سمت راست دکمه RB را آن‌قدر فشار دهید تا به منوی تنظیمات (با علامت چرخ‌دنده) برسید و گزینه Settings را انتخاب کنید. (برای انتخاب کردن در کنسول ایکس باکس از دکمه A استفاده می‌شود). حالا در منوی تنظیمات به بخش Network یا همان شبکه بروید و گزینه Network Settings را انتخاب کنید در این قسمت گزینه set up wireless networkرا انتخاب کرده و بعد از وارد کردن پسوورد اینترنت،کنسول را به مودم متصل کنید.
بعد از اتصال کنسول به اینترنت سیستم عامل ایکس باکس وان در صورت نیاز از شما اجازه می خواهد که خود را به روز رسانی کند برای ادامه کار شما باید کنسول را به روز رسانی کنید البته ممکن است در طول آپدیت سیستم عامل ممکن است کنسول بازی چند بار خاموش و روشن یا ری استارت شود.
حال نوبت به آپدیت بازی هاست،برای اینکار شما نیازی به آیدی گلد و یا ورود به اکانت ایکس باکس لایو را ندارید.

قابل ذکر است مدتی است ورود به اکانت ایکس باس لایو در ایران با مشکلاتی همراه است برای حل این مشکل شما باید تنظیماتی در DNS کنسول بازی ایجاد کنید که آموزش آنرا اینجا قرار داده ایم.
شما از دو روش زیر می توانید بازی ها را آپدیت کنید:
1:اجرا کردن بازی
یکی از راه های آپدینت کردن بازی ها در کنسول Xbox 1 اجرا کردن بازی در زمانی است که کنسول به اینترنت متصل باشد برای اینکار در زمانی که کنسول آنلاین است بازی را اجرا کنید چه بازی شما دیسک باشد چه به شکل دیجیتالی روی کنسول نصب شده باشد بعد از اجرا شدن اگر به آپدیت نیاز داشته باشد بازی به روز رسانی خواهد شد.

 

2.آپدیت کردن بدون اجرای بازی
برای اینکار ابتدا کلید Home را فشار داده و از قسمت My Apps & Games را انتخاب کرده و See All را بزنید ، بدین ترتیب شما وارد بخش Library شده اید.حال وارد بخش Updates ممکن است باز شدن این قسمت کمی طولانی شود صبور باشید،در اینجا شما تمامی بازی هایی که روی کنسول هستند و نیاز به آپدیت دارند را خواهید دید.حالا بازی‌ که می خواهید آپدیت شود را انتخاب کرده و سپس گزینه Update را بزنید.
حال همه چیز بستگی به سرعت اینترنت شما دارد باید منتظر باشید تا آپدیت انجام شود.
امیدوارم این مطلب آموزشی مفید واقع شود.

ديدگاه کاربران

  • امیر پارسا انصاری 1397/12/08 15:53:45 پاسخ

    خیلی ممنون بازم بیشتر مطالب آموزشی در مورد xbox بزارید داخل سایت.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.