آموزش Active بی نهایت یا کپی خور کردن ورژن 6.20 کنسول PS4

آموزش Active بی نهایت یا کپی خور کردن ورژن 6.20 کنسول PS4

آموزش Active بی نهایت یا کپی خور کردن ورژن 6.20 کنسول PS4

1397/11/06 13:54:29
11358
2 26

آموزش  Active بی نهایت یا کپی خور کردن ورژن 6.20 کنسول PS4

در پی تماس های مکرر شما دوستان با فروشگاه راشا گیم و درخواست آموزش روش جدید کپی خور کردن کنسول بازی PS4 که به روش اکتیو بی نهایت معروف است ، بر آن شدیم تا آموزش گام به گام این روش را در وب سایت راشا گیم قرار دهیم.

 در اینجا باید متذکر شویم که تمامی روش های کپی خور کردن یا استفاده از اکانت های هکی از نظر کمپانی سونی کاملا غیرقانونی بوده واحتمال بن شدن کنسول بازی PS4 و یا قفل شدن بازی های شما در تمامی روش های کپی خور، وجود دارد لذا راشا گیم به هیچ وجه استفاده از روش های فوق را پیشنهاد نمی کند و مسئولیت این کار به عهده خود کاربر می باشد.

گام اول : کنسول PS4 خود را به ورژن 6.20 آپدیت کنید  و دستگاه را با کابل LAN  به اینترنت متصل کنید، سپس دستگاه را برای وارد کردن اکانت آماده کنید. 

گام دوم : اکانت خود را انتخاب کنید و خریداری کنید ( فرقی نمی کند اکانت ترکیبی باشد یا قانونی )

گام سوم : اکانت را وارد کنسول کنید و بازی ها را روی دانلود لیست قرار دهید و بعد از وارد کردن اکانت به گام بعدی بروید.

گام چهارم : دقت کنید قبل از انجام هر کاری باید ابتدا دیتا و فایل های نصب بازی را روی کنسول بریزید ( دیتا بازی ها را نصب کنید)

گام پنجم : بعد از ریختن دیتا به اکانت جدیدی که روی کنسول زدید ، وارد شوید و به بخش SETTING >ACCOUNT MANAGEMENT>ACTIVE AS YOUR PRIMARY بروید در این قسمت  گزینه DEACTIVE را پیدا کنید سپس ابتدا اتصال اینترنت را از کنسول جدا کرده و روی DEACTIVE کلیک کنید در اینجا یک ERROR ظاهر میشود، روی گزینه OK کلیک کنید و از این بخش خارج شوید و وارد صفحه اولیه اکانت خودتون بشوید،در اینجا مشاهده می کنید که تمام بازی هایی که اضافه کردید قفل هستند. 

گام ششم : در این گام اتصال کابل LAN را دوباره برقرار کنید تا کنسول به اینترنت وصل شود. وارد اکانت جدید بشوید و دوباره به SETTING >ACCOUNT MANAGEMENT>ACTIVE AS YOUR PRIMARY بروید این بار ابتدا روی گزینه DEACTIVE کلیک کنید و بلافاصله کابل LAN را از دستگاه جدا کنید تا اینترنت قطع شود سپس از اکانت جدید خارج شوید (SIGN OUT ) و وارد اکانت خودتون بشوید .

ملاحظه می کنید که بازی ها قفل نیستند و به راحتی میتونید بازی ها را اجرا کنید .اکنون اگر از طریق سایت سونی وارد اکانت شوید مشاهده می کنید که اکانت روی هیچ دستگاهی اکتیو نیست و شما باز هم می توانید اکانت را روی کنسول دیگری وارد کنید .

نکات مهم :

1) شما فقط یک اکانت را می توانید به این شکل وارد کنید .

2) بعد از گام ششم به هیچ عنوان دیگر کنسول را به اینترنت متصل نکنید.

3) ترجیحا از اکانت های قانونی استفاده کنید.

4) حتما قبل از انجام گام پنجم و ششم دیتای بازی ها را روی کنسول منقل کنید.

ديدگاه کاربران

 • esmaeal rastegar 1397/11/06 17:09:50 پاسخ

  سلام این روش بسته شده؟

  • پشتیبانی راشاگیم 1397/11/06 19:20:33 پاسخ

   با سلام
   هنوز مشخص نیست اما شایعاتی مبنی بر بسته شدن این روش وجود دارد


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.