اصلاح کردن نام، لباس و ترکیب تیم‌ ها را در بازی PES 2019

اصلاح کردن نام، لباس و ترکیب تیم‌ ها را در بازی PES 2019

اصلاح کردن نام، لباس و ترکیب تیم‌ ها را در بازی PES 2019

1397/10/25 19:43:27
5091

اگر شماهم از طرفداران بازی PES باشید حتما در جریان مشکلات ناشی از لایسنس نبودن تیم ها در این بازی هستید مثلا در بازی PES 2019، تیم Man Red، همان تیم منچستر یونایتد و تیم MD white همان تیم رئال مادرید می باشد  اگرچه این تغییر نام و لباس بازیکنان، تغییری در گیم پلی بازی ایجاد نمی‌کند، اما افرادی که به دنبال واقع گرایی بیشتر در بازی هستند، از این مسئله بسیار سرخورده می‌شوند.برای رفع این مشکل هرساله بعد از عرضه بازی، نسخه (option file) یا همان پچ های بازی ساخته می شود تا این مشکلات را برطرف کند ، البته بازیکنان درون بازی‌ها، شبیح نسخه واقعی آن‌ها ساخته شده‌اند.
ابتدا باید پچ  بازی را که حاوی نام درست تیم‌ها و بازیکنان است، دانلود کنید. از آن‌جایی که بازی PES 2019 به تازگی عرضه شده، آپشن فایل‌های بازی ممکن است نایاب باشند اما با کمی جستجو در اینترنت می توان این پچ ها را تهیه کرد ماهم بزودی پچ های PES 2019 را درسایت راشا گیم بارگذاری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم .
درمرحله بعد باید  یک حافظه فلش با حداقل حجم هشت گیگابایت و البته با فرمت FAT32 فراهم کنید حال آپشن فایل دانلود شده را درپوشه‌ای به نام WEPES داخل این فلش، کپی کنید. توجه کنید که ممکن ایت  فایل پچ به صورت فشرده یا همان زیپ شده باشد اگر چنین بود قبل از کپی، باید با نرم‌افزاری مانند WinRAR، آن را از حالت فشرده خارج کنید.
بازی PES 2019 کنسول را به آخر آپدیت ارتقاء دهید سپس  فلش را به PS4 متصل کنید و بازی PES 2019 را اجرا کنید.سپس در بازی، وارد بخش Extras شده و سپس وارد منوی Edit شوید و گزینه Import/Export را انتخاب کنید.
بازی PES
بازی PES
در این مرحله گزینه Import Team را انتخاب کرده و در صفحه بعد،تمام فایل ها را توسط کلید انتخاب کنید، البته اگر فقط آپشن فایل خاصی را مدنظر دارید فقط همان آیتم را انتخاب کنید. در صفحه بعد، تیک هر سه گزینه را بردارید و روی OK بزنید. بازی شروع به انتقال آپشن فایل می‌کند منتظر باشید تا کار انتقال فایل ها به پایان برسد. پس از آن، می‌توانید از نام و تیم‌های واقعی درون بازی لذت ببرید.
PES 19
PES 19

PES 19

PES 19

اگر پج مورد نظر یا همان option file شما دارای لوگوی تیم ها و رقابت‌ می باشد، در همان قسمت Import/Export، گزینه Import Images را بزنید و در صفحه بعد، لوگوی مورد نظر را به بازی منتقل کنید. توجه کنید که مؤثر بودن این روش به آپشن فایل شما بستگی دارد پس در دانلود آپشن فایل دقت کنید.

Pes 19
pes 19

متاسفانه این روش فقط برای کنسول بازی پلی اسیتشن 4 قابل اجرا می باشد و کاربران ایکس باکس وان فقط به روش دستی می توانند به ویرایش تیم‌ها و بازیکنان بپردازند. 
درنهایت پیشنهاد می کنیم هنگاه نصب option file به اینترنت متصل نباشد و سعی کنید بازی را به صورت آفلاین اجرا کنید. 

PEs 19


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.