آموزش برطرف کردن کادر سیاه God of War برای PS4

آموزش برطرف کردن کادر سیاه God of War برای PS4

آموزش برطرف کردن کادر سیاه God of War برای PS4

1397/06/11 15:48:19
413

ممکن است در بازی‌های دیگر هم با این مشکل برخورد کنید و یا وقتی کنسول خود را به تلویزیون جدیدی متصل می‌کنید هم چنین ایرادی در نمایشگر به وجود آید، اما مشکل کادر سیاه دور صفحه‌ی نمایش هنگام بازی را می‌شود به سادگی هر چه تمام حل کرد. در واقع وجود این کادر سیاه یک مشکل هم محسوب نمی‌شود و برای برطرف کردن آن فقط باید تنظیمات درست را پیدا کنید. اگر شما هم هنگام بازی کردن God of War همین کادر سیاه را در صفحه دارید و از دیدن آن در قاب تلویزیون خود خسته شده‌اید، با راشا گیم همراه باشید.

شاید شما قبل از این هم به این فکر افتاده باشید که این کادر را می‌شود با دستکاری تنظیمات نمایش کنسول از میان برد، اما کاربران زیادی ممکن است God of War جدید را برای مدتی طولانی با همین حالت تحمل کرده باشند. باید بدانید که این کادر سیاه اصلا مربوط به بازی نیست و اگر فکر می‌کنید که به هر دلیلی به بازی اضافه شده تا از نظر زیباشناختی کارکردی داشته باشید خب، اشتباه فکر می‌کنید

. آموزش برطرف کردن کادر سیاه God of War برای PS4

خوش‌بختانه از میان بردن کادر سیاه God of War راه بسیار ساده‌ای دارد. برای این‌که از شر آن خلاص شوید این مراحل را انجام دهید:

  ۱-  به داشبورد پلی استیشن 4 بروید و وارد بخش تنظیمات شود.
   ۲- قسمت Sound and Screen را انتخاب کنید و به قسمت Display Area Setting بروید.
   ۳- کلیدهای جهت بالا و پایین به شما امکان بزرگ و کوچک کردن کادر صفحه را می‌دهد. کلید بالا را آن‌قدر نگه دارید که کادر سیاه دور تصویر به طور کامل از بین برود. (برای این‌که مطمئن شوید چیزی از تصویر را از دست نمی‌دهید و همه‌ی آن‌چه باید در نمایشگر شما قرار می‌گیرد و بیرون نمی‌زند، بد نیست اندکی -مثلا یک میلی‌متر- از کادر سیاه را باقی بگذارید.)

 آموزش برطرف کردن کادر سیاه God of War برای PS4

به همین سادگی! فراموش نکنید که این روش مختص این بازی نیست و اصلا ربطی به بازی ندارد.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.