فیفا پوینت چیست؟

فیفا پوینت چیست؟

فیفا پوینت چیست؟

1397/02/23 19:54:17
3209
0 7

آموزش استفاده از فیفا پوینت در FUT 2018

اگر امسال قصد دارید در فیفا پوینت سرمایه گذاری کنید٬‌ انجام این کار در ابتدای سال راه خوبی برای اطمینان از بازگشت سرمایه ی بالا برای شماست. در شروع بازی٬‌ ارزش متوسط آیتم های پر طرفدار در بالاترین سطح است. با دانستن این٬‌ پلیر های زیادی تصمیم بر این می گیرند که فیفا پوینت خود را برای باز کردن پک های 7.5K در اسرع وقت صرف کنند. اما اگر بخواهید به بهترین شکل فیفا پوینت خود را خرج کنید٬‌ ما فکر می کنیم استراتجی های بهتری وجود دارد. قبل از صحبت کردن درباره ی استراتجی ها بهتر است چند نکته ی کلیدی را مرور کنیم.

فیفا پوینت
فیفا پوینت واحد پول قابل خرید در بازی است که می توان آن را با پک ها و FUT draft entries مبادله کرد. در ابتدای فیفا٬ وقتی که پلیر ها مقدار کمی کوین یا اصلا کوین ندارند٬ کسانی که حاضر باشند در فیفا پوینت سرمایه گذاری کنند از بقیه می توانند به طور قابل توجهی جلو بزنند.

فیفا پوینت همچنین از معدود چیز هایی است که پلیر ها می توانند از حساب فیفا ۱۷ خود به همراه ببرند. همانند سال های گذشته٬ زمانی که پلیر ها با حساب خود وارد کنسول شوند EA٬ اجازه ی انتقال یک مرتبه ی فیفا پوینت از حساب فیفا ۱۷ به فیفا ۱۸ را می دهد. نکته ی قابل توجه این است که٬ انتقال فیفا پوینت در صفحه ی وب امکان پذیر نیست. برای انجام انتقال باید در کنسول login کنید.

معامله گر زیرک – بازیکن سطح پایین
اگر خود را معامله گر حرفه ای می دانید و زمان کافی٬ بین وقتی که نسخه ی کنسول بازی و نسخه ی کامل آن عرضه شود٬ برای اختصاص به مبادله و سرمایه گذاری دارید٬ پیشنهاد می کنیم پک های خود را در اسرع وقت باز کنید تا کوین بدست آورید و شروع به معامله کنید. هر چه زودتر در بازار جدید و بی ثبات معامله کنید٬ کوین های بیشتری به دست خواهید آورد. یک نکته ی مهم٬ برای توجیه این تصمیم٬ نیاز دارید با کوین های اولیه سود قابل توجهی بدست آورید. این به این معنی است که باید به قابلیت های تجاری خود اطمینان داشته باشید. اگر شک دارید٬ به گزینه ی دوم پیش رو فکر کنید.

پلیر سطح پایین – زمان محدود/ معامله گر تازه کار
اگر تنها می خواهید پک بخرید٬ دانستن این که بهترین قیمت برای پک چه زمانی ارائه می شود مهم است. به طور سنتی٬ در بازه ی زمانی Early Access تا عرضه ی کامل بازی٬ تنها پک های گلد ارائه شده پک های استاندارد 5k (100 FP) و 7.5k (150 FP) هستند. با این که باز کردن تعدادی پک برای بهبود تیم در شروع می تواند خوب باشد٬ برای به حداکثر رساندن بهره ی خود در فیفا پوینت٬ پلیرها باید تا موجود شدن هر دوی آیتم های بزرگ و پرومو در پک ها صبر کنند.

پلیر متوسط – سطح بالا
در نهایت٬ برای پلیرهای متوسط تا سطح بالا٬ بهترین استراتژی فیفا پوینت استفاده از آنها برای FUT Draft است. اگر برای هر ورودی به طور متوسط دو برد داشته باشید٬‌ این روش درستی برای شماست. پاداشی که از300 پوینت ورودی Draft دریافت می کنید از جوایز دو پک 7.5K بسیار بیشتر است. علاوه بر آن٬ می توانید بازیکنان نخبه (elite) را امتحان کنید که در همان زمان مقرون به صرفه نیستند.

نتیجه
در مجموع٬ پیشنهاد ما این است که اگر مهارت و زمان آن را دارید٬ فیفا پوینت های خود را برای draft ها صرف کنید. آنها بیشترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهند. ولی می دانیم همه این شرایط را ندارند.  اگر زمان آن را ندارند یا به تازگی با Fifa Ultimate Team  آشنا شده اید پیشنهاد می کنیم یکی از دو گزینه دیگر را امتحان کنید.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.