آموزش وارد کردن و اکتیو کردن PSN PLUS

آموزش وارد کردن و اکتیو کردن PSN PLUS

آموزش وارد کردن و اکتیو کردن PSN PLUS

1396/02/04 18:49:18
67243
0 487

آموزش وارد کردن و اکتیو کردن و استفاده از کانت پلاس بر روی کنسول ps4 :
دوستان عزیز خیلی خوب می دانید که برای استفاده از بازی ها به صورت آنلاین و تجربه هیجان بالا در این زمینه شما نیازمند اکانت plus هستید.
اکانت های plus به صورت ماهانه و 3 ماهه و 6 ماهه و یکساله در بازار به فروش می رسند.
در حال حاضر در ایران اکانت های پلاس به دو صورت فروخته می شوند:اکانت های اورجینال و اکانت های ترکیبی. طریقه استفاده از هر دو اکانت (قانونی و ترکیبی) به یک صورت است با این تفاوت که وقتی اکانت پلاس شما اورجینال باشد دارای تضمین دائمی و گارانتی مادام العمر و روی user خودتون اکتیو می شود ،اما در صورت استفاده از اکانت های ترکیبی هیچ گونه تضمینی وجود ندارد و اکانت روی کنسول شما اکتیو می شود نه روی user شما.
اما طریقه اکتیو کردن و استفاده کردن اکانت پلاس(اورجینال و ترکیبی) به شکل زیر است:
1)کنسول خود را روشن کرده و به اینترنت وصل کنید.
2)وارد قسمت setting شوید ، در آنجا وارد قسمت new user شده و user –pass اکانت را روی آن وارد کنید.سپس صبر کنید و روی گزینه active بزنید تا اکانت اکتیو شود.چنانچه در این مرحله گزینه اکتیو به نمایش در نیامد شما باید ابتدا از user خود روی ser مورد نظر سوییچ کرده و از قسمت setting به قسمت psn network رفته و اکتیو بودن اکانت را در این قسمت کنترل نمایید.
3)اگر اکانت active نشده بود شما باید ,وارد قسمت setting و سپس روی psn network زده و در آنجا  روی گزینه active as your primary ps4 بزنید و در این قسمت اکانت را اکتیو سپس دوباره وارد قسمت قبل (psn network) شوید و روی گزینه restore licenses بزنید و صبر کنید تا load شود در اینجا کار شما تمام شده است و باید از اکانت sign out  کرده و سپس  log out  کنید.
4)حال پلاس شما روی کنسول active  است و میتوانید به صورت آنلاین بازی کنید و لذت ببرید.

دوستان عزیز مطمئن ترین راه برای استفاده از اکانت های پلاس خرید این اکانت ها از فروشگاه psn و توسط psn id شخصی شما می باشد البته برای خرید از داخل ایران شما ابتدا باید اعتبار مالی اکانت psn id خود را به مقدار لازم (قیمت را می توانید از سایت سونی مشاهده کنید)، شارژ کنید که بهترین راه استفاده از گیفت کارت های خود psn می باشد که شما می توانید از فروشگاه های معتبر تهیه فرمایید، فقط شدیدا تاکید می کنیم از خرید و شارژ توسط گیفت کارت های غیر قانونی خودداری نمایید که این کار علاوه بر اینکه انسانی نیست می تواند پیگرد قانونی به همراه داشته باشد و همچنین عواقب بدی برای کنسول پلی استیشن شما داشته باشد.

امیدواریم از این مطلب آموزشی استفاده خوبی کرده باشید و حتما با کامنت های خود ما را از نظرات مفیدتان بهره مند نمایید.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.