آموزش وارد کردن اکانت بازی روی کنسول PS4

آموزش وارد کردن اکانت بازی روی کنسول PS4

آموزش وارد کردن اکانت بازی روی کنسول PS4

1395/11/25 21:41:07
84556
0 288

1.ابتدا باید کنسول خود را به اینترنت وصل کنید توجه کنید که اگر در کنسول خود از اکانت های ترکیبی یا ظرفیت 2 استفاده می کنید این کار ممکن است آن اکانت ها را قفل کند.

2.بعد از اتصال کنسول شما به اینترنت برای وارد کردن اکانت به قسمت setting می روید و سپس وارد قسمت users  می شوید و با انتخاب creat a user وارد صفحه ای می شوید که باید ایمیل و پسورد اکانت را روی آن وارد کنید.
نکته مهم : برای وارد کردن ایمیل حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد اما پسورد آن را باید با دقت به حروف کوچک و بزرگ وارد کنید.

آموزش اکانت

3.بعد از اینکه ایمیل و پسورد را وارد کردید روی گزینهsign in  بزنید و صبر کنید، سپس با دو گزینه روبرو می شوید که شما باید گزینهactive را انتخاب کنید تا اکانت روی کنسول شما اکتیو شود سپس دکمه ps4 را که روی دسته شما هست نگه دارید و به قسمت switch user بروید و در آنجا یوزری را که جدید وارد کردید را انتخاب کنید بعد از انتخاب وارد یوزر جدید می شوید.در قسمت راست برنامه ها منویی وجود دارد به نام library وارد آن بشوید واز میان  4گزینه موجود گزینه آخر یعنی purchased را انتخاب کرده وارد شوید حال میتوانید بازی های خریداری شده که داخل اکانت هست را ببینید، هر بازی که میخواهید را انتخاب کنید سپس  روی گزینه download   بزنید تا بازی روی قسمت down list  شما آماده download شود و به لیست بازی های شما اضافه شود .

آموزش اکانت

4.بعد از انتخاب تمامی بازی های مورد علاقه خود ،به منوی اصلی بازگردید، سپس دوباره وارد قسمت setting بشوید و وارد قسمت play station network بشوید.در این جا شما باید ابتدا وارد قسمت activate as your primary  شوید و از خاموش بودن گزینه  active مطمئن شوید سپس در گزینه آخر restore licenses  را انتخاب و ok کنید بعد از آن منتظر بمانید تا  load شود سپس در گزینه اول  sign out  را بزنید.


آموزش اکانت

5.کار شما تمام شده است و فقط کافی است که از log out ، user کنید.توجه کنید که حتما باید  log out کنید ،در آخر می توانید وارد user خودتون بشوید و در قسمت  download list  لیست بازی های خود را مشاهده  و برای نصب دیتای آن اقدام کنید.

 


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.