بازی ترسناک Perception برای XBOX 1 عرضه خواهد شد

بازی ترسناک Perception برای XBOX 1 عرضه خواهد شد

بازی ترسناک Perception برای XBOX 1 عرضه خواهد شد

8
1395/11/23 20:57:45
3599
0 20

بازی Perception در راه رسیدن بهXbox 1  می‌باشد. ساخت و توسعه این بازی اول شخص ترسناک، برعهده تیمی است که BioShock را به وجود آوردند و طبق گفته‌های امروز دیپ اند گیمز (Deep End Games) که در سایت رسمی ایکس‌باکس اعلام شد، حال این بازی برای ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.
چیزی که امروز اعلام شد چیزی نیست که شما را کاملا غافل‌گیر کند زیرا در گذشته دیپ اند گیمز، بیش از یک سال پیش این را عنوان کرد و گفت نسخه ایکس‌باکس وان این بازی ممکن است عرضه شود. بازی Perception همچنین برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی نیز ساخته شده است.
در این بازی شما در نقش زنی نابینا به اسم کیسی ترونتون (Cassie Thornton) بازی می‌کنید که باید راه خود را از میان عمارتی در ماساچوست پیدا کند. این خانه توسط نیرویی خارق‌العاده اشغال شده که به اسم “حضور” یا the presence شناخته می‌شود. تنها وسایل فیزیکی شما، یک عصا و یک تلفن همراه هوشمند و البته قدرت شنوایی شما، هستند. هر ضربه‌ای که عصا به زمین وارد می‌کند یا صدایی که ایجاد می‌شود، تجسمی به وجود می‌آورد که دنیای اطراف شما را روشن می‌سازد.
بیل گاردنر (Bill Gardner)، رئیس این پروژه در طی مصاحبه‌ای که در سال 2015، زمان معرفی Perception داشت، گفته بود: شما در این بازی نیازی به شات‌گان، نیروی جادویی و این چیز‌ها ندارید.

Preception Xb1

همچنین باید اضافه کنیم که گاردنر بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت بازی‌های رایانه‌ای دارد و به تازگی به عنوان کارگردان طراحی BioShock Infinite مشغول به کار بوده است.
در مجموع اهداف این بازی حسی شبیه بازی موش و گربه یا قایم باشک القاء می‌کند و اصلا شبیه حسی که Alien: Isolation به وجود می‌آورد، نمی‌باشد.
بازی Perception در چندین و چند فصل‌ و در مکان‌های مختلف بازی می‌شود. هر دوره زمانی چیز‌های ترسناک مختلفی که در عمارت اتفاق می‌افتد را به نمایش می‌گذارد. زمانی که تمام این‌ها به پایان رسیدند، بازی‌بازان در زمان سفر می‌کنند و به گذشته میروند و این عمارت به کلی تغییر پیدا می‌کند. همه چیز این عمارت از شکل ظاهری، مردم و ارواحی که در آن ساکنند متحول می‌شود.
هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه Perception اعلام نشده است.

 


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.