آیا xbox scorpio می تواند از ps4 پیشی بگیرد

آیا xbox scorpio می تواند از ps4 پیشی بگیرد

آیا xbox scorpio می تواند از ps4 پیشی بگیرد

1396/01/22 14:45:30
4010
0 12

در اقدامی تازه وبسایت GamesIndustry مطلبی را با محوریت آینده کنسول اسکورپیو منتشر کرده است. در این مطلب با دو نفر از افراد کلیدی حوزه تحلیل و اقتصاد دنیای بازی یعنی اقایان "مت پیسکاتلا" از تحلیلگران موسسه اقتصادی NPD و "پیه‌ر هاردینگ رول"، مدیر بخش تحقیقاتِ حوزه بازی در شرکت IHS Markit صحبت شده است.
در ابتدا "مت پیسکالتا"  گفت که اسکورپیو می‌تواند در بازاری مادری خود یعنی امریکا، باعث افزایش فروش Xbox One و پشت سر گذاشتن PS4 شود:

"من نسبت به عملکرد اسکورپیو در بازار امریکا خوشبین هستم ... بخصوص در سال اول عرضه و فکر می‌کنم این کنسول بتواند در زمان عرضه باعث پیشی گرفتن Xbox One از PS4 در امریکا شود. اسکورپیو می‌تواند با استقبال هسته اصلی مخاطبان Xbox مواجه شود و همین مخاطبان در آینده می‌توانند باعث فروش انبوه‌تر اسکورپیو و شناخت آن توسط افراد بیشتری نیز شوند."

در ادامه اقای پیسکاتلا نکته‌ی جالبی را گفت. به گفته او در تحقیقاتی که صورت گرفته بسیاری از توسعه دهندگان دیگر مایل به عرضه نسخه Xbox One بازی‌ها نیستند. اما آیا اسکورپیو می‌تواند این شرایط را تغییر دهد؟

"در تحلیل اخیر DFC، در مورد چشم‌انداز بازی‌های آینده گفته شد که بسیاری از بازی‌سازان دیگر تمایل ندارند که بازی خود را برای Xbox One منتشر کنند. پروژه اسکورپیو نیز بعید است که باعث شود ناگهان این فضا تغییر کند زیرا این کنسول نیز بیشتر توسط مخاطبان و طرفداران اصیل Xbox خریداری می‌شود"


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.