فروش گیفت کارت Xbox در راشا بازار

فروش گیفت کارت Xbox در راشا بازار

فروش گیفت کارت Xbox در راشا بازار

1397/01/18 18:02:31
6450
0 2

در قسمت فروش گیفت کارت های Xbox فروشگاه راشابازار ،  گیفت کارت های مربوط به ایکس باکس عرضه می گردد.این گیفت کارت ها در ارزش های 1 تا 100 دلاری در بازارهای جهانی  عرضه می شود. با خرید گیفت کارت XBOX یا گلد ایکس باکس و شارژ حساب کاربری ایکس باکس یا مایکروسافت،شما می توانید تا سقف اعتباری آن گیفت کارت  از فروشگاه  آنلاین ایکس باکس خرید کنید. در زیر به چند مورد از محصولاتی که می توان از فروشگاه XBOX خریداری کرد اشاره می کنیم :
 - خرید اعتباربرای بازی
 -  خریدنسخه گلد بازی ها
 -  دسترسی به بخش خریدهای ویژه
 -   دسترسی به بخش EA ( شرکت Electronic Arts )
 -  پیش خرید یا Pre Order بازی های ایکس باکس
 -   دسترسی و خرید موزیک، فیلم و …
پس از خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX شما یک کد که مخصوص شارژ حساب ایکس باکس یا مایکروسافت می باشد دریافت می کنید، که میتوانید حساب کاربری (Account)  خود را  با توجه به اعتبار گیفت کارت خریداری شده شارژ نمایید.چنانچه با نحوه ساخت و شارژ اکانت ایکس باکس آشنایی ندارید می توانید به لینکهای زیر در سایت راشاگیم مراجعه نمایید:

 

آموزش ساخت اکانت Micrososft برای Xbox

 

آموزش شارژ اکانت ایکس باکس توسط گیفت کارت

یکی از امتیازات گیفت کارت های XBOX این است که ، نه تنها دسترسی کاربربه فروشگاه آنلاین ایکس باکس یا همان XBOX Store  را باز می کند بلکه شما می توانید با استفاده از اکانت مایکروسافت خود با همان اعتبار اکانت ایکس باکس خود از  Windows Store روی کامپیوتر یا Windows Phone خود نیز استفاده نمایید و این در حالت معکوس نیز قابل انجام  است.
همینطور از آنجا که شارژ ایکس باکس خریداری شده تاریخ انقضا ندارد این گیفت کارت ها می توانند هدیه خوبی به عزیزان یا دوستان شما باشند  .
البته باید بدانید که پس از شارژ یا Redeem کردن حساب کاربری خود، این اعتبار قابل انتقال به شخص دیگری نمی باشد ولی چون شبکه XBOX Network متصل به دیگر سرویس های شرکت Microsoft می باشد می تواند توسط همه پلتفرم ها و سرویس های مایکروسافت مورد استفاده قرار گیرد.
نکته مهم دیگر اینکه اعتبار گیفت کارت Redeem یا استفاده شده نیز تا زمان مصرف کل اعتبار در حساب شما باقی خواهد ماند.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.