عنوان Forza Horizon 4 در وبسایت رده‌بندی سنی برزیل لیست شد

عنوان Forza Horizon 4 در وبسایت رده‌بندی سنی برزیل لیست شد

عنوان Forza Horizon 4 در وبسایت رده‌بندی سنی برزیل لیست شد

1396/10/23 18:50:39
3277
0 2

به تازگی نام عنوان Forza Horizon 4 در وبسایت طبقه‌بندی سنی برزیل که دارای لیست عناوینیست که در این کشور به فروش می‌رسد، دیده شده است.  براساس چیزی که در جزئیات محصول آمده این بازی در سال 2018 عرضه خواهد شد.

به گزارش Rashagame و به نقل از GameTransfers این رده‌بندی جزئیات بیشتری ارائه نداده است به جز اینکه ناشر بازی Microsoft Game Studios خواهد بود و پلتفرم‌های مقصد آن نیز Xbox One، Xbox One X و PC هستند. در این وبسایت خبری از نام استودیو توسعه‌دهنده بازی نیست.

پیش از این نیز شایعه شده بود که Forza Horizon 4 در سال 2018 و در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود این عنوان توسط Playground Games در دست توسعه باشد و در نیمه اول سال 2018 معرفی شود.

عنوان Forza Horizon 4

شایان ذکر است که پچ پشتیبانی Forza Horizon 3 از رزولوشن 4K و Xbox One X در تاریخ 15 ژانویه عرضه خواهد شد. اگر به یاد داشته باشید چندی پیش نیز خبری منتشر شد که تهیه‌کننده ارشد سابق استودیو DICE به تیم نرم‌افزاری Forza Horizon 3 خواهد پیوست. وی به تیمی که "ویل کندی" (Will Kennedy) از Rockstar North و "فرناندز سیمون" (Fernandez Simon) از Ninja Theory را به تازگی به خدمت گرفته است، اضافه خواهد شد.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.