معرفی بهترین بازی های ترسناک تاریخ

معرفی بهترین بازی های ترسناک تاریخ

معرفی بهترین بازی های ترسناک تاریخ

1397/11/26
4308
3 4

معرفی بهترین بازی های ترسناک تاریخ
ژانر وحشت همواره یکی از پرطرفدارترین سبک های فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی بوده است،از زمان پیشرفت کنسول های بازی مخصوصا در زمینه گرافیک بازی های زیادی در این ژانر ساخته شده است اما نکته اینجاست که همه این بازی ها به جهت سبک ترسناک خود نتوانسته اند موفقیت چندانی کسب کنند ،اگر شماهم جزء طرفداران بازی های ویدیویی ترسناک هستید این مطلب را دنبال کنید تا شما را با بهترین آنها آشنا کنیم...

 

بازی .F.E.A.R

بهترین بازی های ترسناک ps4
یکی از اثرگذارترین عنوان های بازی های ترسناک در طول تارخ این بازی ها عنوان  F.E.A.R می باشد مطمئن باشید اگر این بازی را تجربه کرده باشید هرگز وحشت و هیجان آن را فراموش نخواهید کرد.عنوانی اول شخص و متمرکز بر تیراندازی. دشمنان و المان های محیطی به زیبایی طراحی شده اند و شما باید اتاق ها را از وجود این دشمنان پاک کنید که البته کار ساده ای هم نیست.

 

بازی Alan Wake

بهترین بازی های ترسناک ps4
بازی Alan Wake عنوانی است متفاوت در ژانر ترسناک تا جایی که بسیاری از گیمرها این بازی را جزء بازی های ترسناک به حساب نمی آورند.گیم پلی زیبای بازی در شهری به نام Bright Falls شکل می گیرد و شبهای ترسناک و محیط زنده این شهر هیجان بازی را دوچندان میکند.

 

بازی Resident Evil 2

بهترین بازی های ترسناک ps4
از معدود بازی های ترسناکی که با توجه به سبک قدیمی ساخت و کارگردانی همچنان محبوبیت خود را در بین طرفداران سبک وحشت حفظ کرده است بازی Resident Evil 2 می باشد. بعید می دانیم کسی طرفدار بازی های ترسناک باشد و این عنوان محشر را تجربه نکرده باشد.در نسخه اصلی بازی Resident Evil 2 شما باید برای کاوش مناطق مختلفی نظیر اداره پلیس یا کارخانه‌های زیرزمینی وارد راکون سیتی شده و با ترس و وحشت با موجوداتی که تمام شهر را فراگرفته اند روبرو شوید.

 

بازی Until Dawn

بهترین بازی های ترسناک ps4
بازی Until Dawn عنوانی است که به نظر خیلی از گیمرها بیشتر یک سریال ترسناک است تا بازی . گروهی از افراد جوان برای تفریح به یک کوهستان دورافتاده می‌روند، اما یکی از آنها در محیط اطراف کابینی که در آن اقامت دارند کشته می شود و همگی بعد از این اتفاق وحشتناک به خانه خود برمیگردند. چند سال بعد همه این افراد به همان کوهستان و کابین می روند تا یاد دوست از دست رفته شان را زنده کنند غافل از اینکه اتفاقات وحشتناکی درانتظار آنهاست. بازی Until Dawn طوری طراحی شده است که تصمیمات شما در بازی در روند داستان بازی تاثیر گذار خواهد بود و این نکته باعث می شود که شما بتوانید چندبار این بازی را با تمام هیجان و وحشت آن تجربه کنید.

 

بازی Bloodborne

بهترین بازی های ترسناک ps4
بازی Bloodborne ساخته هیدتاکا میازاکی Hidetaka Miazaki) ) یک اثراکشن و نقش آفرینی در قالب ژانر ترسناک میباشد.نقطه قوت این بازی ارائه المان های یک بازی نقش آفرینی مانند لوت و لول آپ کردن می باشد.با انجام این بازی تجربه خیلی خوبی از یک عنوان ترسناک که فقط روی وحشت تمرکز ندارد،خواهید داشت.

 

بازی Dead Space

بهترین بازی های ترسناک ps4
اگر می خواستید تجربه سبک بازی های ترسناک قدیمی مانند Resident Evil و سبک جدید این ژانر را در یک عنوان تجربه کنید بازی Dead Space انتخاب بسیار خوبی بود.داستان بازی در مورد فردی به نام آیزاک کلارک می باشد که دریک فضاپیمای متروکه گیر افتاده است البته بعد از مدت کوتاهی این شخصیت متوجه وجود موجودات ترسناک دیگری می شود که در فضاپیما ساکن هستند و از گوشت انسانها تغذیه می کنند. یکی از دلایل موفقیت این بازی موسیقی فوق العاده آن می باشد که حس ترس و دلهره را به خوبی به بازیکن القاء می کند.میزان مهمات سلاح ها در بازی Dead Space محدود بوده و همین موضوع به هیجان بازی می افزاید.

 

بازی Silent Hill 2

بهترین بازی های ترسناک ps4
یکی از محبوب ترین های سبک ترسناک در بازی های ویدیویی سری بازی های Silent Hill می باشد که به گفته بسیاری از منتقدین و گیمرهای حرفه ای بهترین و ترسناک ترین نسخه در این سری از بازی های ترسناک ،عنوان Silent Hill 2 می باشد.البته این عنوان به شکل انحصاری برای کنسول بازی PlayStation 2 ساخته شد.داستان بازی در مورد شخصیتی به نام جیمز سادرلند می باشد که بعد از دریافت نامه هایی از همسرش به سایلنت هیل باز می گردد او در این شهرمتروکه باید با شیاطین درونی خود و موجودات وحشناک دیگری روبرو شود.

 

بازی Outlast

بهترین بازی های ترسناک ps4
درعنوان اول شخص Outlast شما به یک تیمارستان متروکه سفر خواهید کرد و در آن با موضوعات وحشتناکی روبرو خواهید بود. تنها سلاح شما در بازی یک دوربین دید در شب می باشد و از هیچ کمک دیگری خبری نیست.

 

بازی Resident Evil 7

بهترین بازی های ترسناک ps4
بیشتر طرفداران سبک ترسناک با سری Resident Evil آشنایی دارند اما بازی Resident Evil 7 داستانی متفاوت با سری های قبلی خود دارد وکمپانی کپکام با ساخت این بازی ریسک بزرگی کرده است چراکه در این عنوان خبری از داستان و شخصیت های محبوب سری های پیشین نیست اما برخلاف انتظار بسیاری از منتقدین که این کار را برابر با شکستی دیگر برای کپکام می دانستند بازی Resident Evil 7 تمام انتظارات طرفداران این عنوان را به خوبی برآورده کرد.

 

نظر شما در مورد این لیست چیست؟اگر فکر میکنید عنوانی از لیست بالا جا افتاده است لطفا با ما و دیگران درمیان بگذارید...

ديدگاه کاربران

  • لیام 1397/11/30 18:02:22 پاسخ

    جای بازیه دراکولا خالیه...

  • آرمان 1397/11/30 19:01:34 پاسخ

    out last و نمیشه خدایی بازی کرد.اعصاب میخواد

  • mohi 560 1397/12/01 20:34:14 پاسخ

    فقط رزیدنت اویل 7 اونم با وی آر


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.