نگاهای به فروش بازی DarkSiders 3 و ساخت نسخه چهارم

نگاهای به فروش بازی DarkSiders 3 و ساخت نسخه چهارم

نگاهای به فروش بازی DarkSiders 3 و ساخت نسخه چهارم

1397/10/24
968
0 1

پس از انتشار نسخه سوم از سری بازی های Darksiders ، طرفداران این بازی می خواهند بدانند که آیا استودیوی گان ‌فایر گیمز نسخه‌ی چهارم بازی Darksiders را خواهد ساخت یا خیر. اگرچه سازندگان این عنوان اشاره‌ی مستقیمی به این موضوع نداشته اند اما بر اساس آمارهای منتشر شده، فروش نسخه‌ی سوم تا حدودی انتظارات ناشر را برآورده کرده و از این روی احتمال ساخت نسخه‌ی چهارم دور از انتظار نمی باشد.
البته در گذشته استودیوی گان‌ فایر گیمزدرخبری تایید کرد بود در صورتی که نسخه‌ی سوم بازی Darksiders فروش قابل قبولی داشته باشد و موفق به فروش صد هزار نسخه بشود، نسخه‌ی چهارم بازی را نیز خواهند ساخت. هنوز آمار رسمی از میزان فروش بازی ارائه نشده است اما بعضی گزارش‌ها حاکی از فروش 75 هزار نسخه از این بازی بر‌روی پلتفرم استیم دارد،از این روی اگر فروش فیزیکی و فروش آن بر‌روی سایر پلتفرم‌ها را نیز محاسبه کنیم، به نظر می‌رسد فروش بازی Darksiders3 توانسته انتظارات سازندگان را برآورده کند و ساخت نسخه چهارم آن به زودی آغاز شود.
 با توجه به اتفاقات نسخه‌ی سوم، به نظر می‌رسد نسخه‌ی چهارم پایانی بر داستان این سری و سواران آخرازمان خواهد بود و سری Darksiders پس از نسخه‌ی چهارم به پایان برسد.
بازی DarkSiders4 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.