با شخصیت های بازی Mortal Kombat 11 آشنا شوید

با شخصیت های بازی Mortal Kombat 11 آشنا شوید

با شخصیت های بازی Mortal Kombat 11 آشنا شوید

1397/12/04
8160
3 19

اگر شما هم از طرفداران سری بازی های Mortal Kombat هستید و بعد از رونمایی از بازی Mortal Kombat 11 دوست دارید بدانید که چه شخصیت هایی در این بازی حضور دارند در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با شخصیت های بازی Mortal Kombat 11 آشنا شوید...البته این مقاله به معرفی شخصیت هایی می پردازد که حضور آنها در بازی جدید مورتال کمبت تایید شده است و ممکن است به زودی شخصیت های دیگری به این لیست اضافه شود که در اینصورت ماهم این لیست را به روز رسانی خواهیم کرد.

فروش بازی Mortal Kombat 11

1. باراکا (Baraka)
می توان گفت یکی از اولین شخصیت هایی که برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد باراکا بود.این شخصیت اولین بار در دومین سری از مورتال کمبت حضور داشت، Baraka به همراه خود پرچمی از قبیله اش تارکاتان را نیز به همراه دارد. قبیله‌ تارکاتان در قسمت های قبلی در خدمت «شائو کان» بود اما در Mortal Kombat 11 این قبیله توسط باراکا هدایت می شود.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
2.اسکارلت (Skarlet)
حضورشخصیت اسکارلت در ابتدا بیشتر به یک شایعه شبیه بود و مدتها تایید نشده بود اما این شخصیت با DLC که در سال 2011 عرضه شد به رسمیت شناخته شد.اسکارلت هم جزو شخصیت هایی است که در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت،قدرت ویژه این شخصیت در استفاده از خون و ضربات قوی محبوبیت خاصی در بین طرفداران بازی برای او به وجود آورده است.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
3. شائوکان (Shao Kahn)
شائوکان شخصیت خبیثی است که ازدومین سری بازی های مورتال کمبت در این بازی حضور پیدا کرد او شخصیتی است که بسیاری از گیمرهای طرفدار بازی های مبارزه ای او را به عنوان یکی از پلیدترین و سرسخت ترین شخصیت های بازی می دانند. جایگاه داستانی این شخصیت در گیم پلی هنوز مشخص نیست اما شائوکان هدیه ای است برای کسانی که بازی مورتال کمبت 11 را پیش خرید کرده اند.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
4. رِیدن (Raden)
رِیدن ازشخصیت‌هایی است که از گذشته دراین بازی حضور داشته است در قسمت های قبلی رِیدن برای دفاع از خدایان و گرد آوردن مبارزان برای مسابقات مورتال کمبت بر روی زمین حضور داشت اما اگر به خاطر داشته باشید در Mortal Kombat X اتفاقاتی برای او افتاد و به نوعی دچار لغزش شد و به موجودی بسار خشن تبدیل گشت که برای دفاع از زمین از روش های نامتعارف استفاده می‌کند. شخصیت Raden برای داستان این شماره از شخصیت‌های کلیدی محسوب می‌شود.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
5. کِینو (Kano)
یکی از قدیمی ترین شخصیت های بازی مورتال کمبت که از قسمت اول در بازی حضور داشته است کِینو می باشد،او رهبری گروهی به نام «اژدهای سیاه» را به عهده دارد و به کمک این گروه برای دنیای دنیای بیرونی و نیرو‌های شائو کان اسلحه تهیه می کند.بزرگترین دشمنان این شخصیت، «سونیا بلید» و «جَکس» می باشند.این شخصیت در هیچ کدام از گیم پلی های بازی Mortal Kombat 11 حضور نداشته است ، اما همه طرفداران مورتال کمبت حملات لیزری با چشم مصنوعی و همینطور چاقوهای پرتابی‌اش را به خاطر دارند.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
6. دِورا (DVorah)
شخصیت دِورا از زمان Mortal Kombat X در این بازی حضور پیدا کرد.در ابتدای داستان همه فکر می کنند که در خدمت «کوتال کان» است، اما بعد همه متوجه می‌شوند که او یکی از مهره‌های اصلی «شیناک» و «کوان شی» می باشد.هیچ گیم پلی از این شخصیت تاکنون منتشر نشده است و فقط حضورش در بازی Mortal Kombat 11 تایید شده است.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
7. کابال (Kabal)
شخصیت کابال اولین بار در قسمت سوم بازی مورتال کمبت حضور پیدا کرد و در طول عرضه این بازی شخصیت او تغییراتی پیدا کرد مثلا دیگرعضو گروه «اژدهای سیاه» نیست و از «کِینو» و گروهک تروریستی‌اش جدا شده است.در مورتال کمبت 11 شخصیت Kabal با دو شمشیر خاص خود و صورت پنهان شده زیر نقاب همچنان حضور دارد.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
8. جِید (Jade)
جِید شخصیتی است که اولین بار در قسمت دوم سری بازی های Mortal Kombat حضور پیدا کرد و به تازگی حضورش دربازی Mortal Kombat 11 تایید شده است. او با سلاح های معروفش که شامل خنجرومیله‌ بلندش می شود، طرفدارن زیادی داشت که درخواست بازگشت او را داشتند. یکی از توانایی های شخصیت جِید این است که می تواند به کمک میله بلندش هرچیزی که به سمتش پرتاب می‌شود را به سمت خود حریف برگرداند.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
9. سونیا بلید (Sonya Blade)
اولین شخصیت زن بازی که از قسمت اول تا کنون در مورتال کمبت حضور داشته است سونیا بلید می باشد.در داستان بازی و بعد از Mortal Kombat X او از محافضان زمین می باشد که این کار را با تمام نیرو انجام می دهد و برای این کار از تمام سلاح ها و نیروهایش بهره می برد.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
10. ساب زیرو (Sub-Zero)
نام اصلی این شخصیت «کواِی لیانگ» می باشد و در کنار شخصیت «اسکورپیون» حضور دارد، ساب زیرو یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی مورتال کمبت است که استاد ارشد معبد و قبیله «لین کوئِی» می باشد.احتمالا اووقبیله اش نقشی کلیدی در داستان داشته باشند.به نظر می رسد این شخصیت بسیار سریع تر و خشن تر از قسمت های قبلی باشد اما ضرباتش تغییر زیادی نکرده است.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
11. گِرَس (Geras)
شخصیت گِرَس که تازه ‌واردترین و جدیدترین شخصیت سری مورتال کمبت به حساب می آید در کنار «کرونیکا»، اصلی‌ترین چهره خبیث بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت و به نوعی دستیار او محسوب می شود،قدرت اصلی این شخصیت ایجاد تغییر در زمان می باشد و با این کار به راحتی حریف را شکست خواهد داد.

 

فروش بازی Mortal Kombat 11
12. اسکورپیون (Scorpion)
نام دیگر شخصیت اسکورپیون ، «هانزو هاساشی» می باشد،او از بازماندگان قبیله «شیرای رایو» است و بسیاری از هوادارن مورتال کمبت او و«ساب زیرو» را محبوب ترین شخصیت های بازی می دانند.اسکورپیون در خط داستان بازی در حالت انسانی بوده و مشغول انجام کارهای قبیله اش می باشد البته هنوز توضیحی مبنی بر جایگاه او در داستان ذکر نشده.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با فروشگاه راشا گیم تماس بگیرید.

ديدگاه کاربران

 • کاوه مقیم 1397/12/08 16:02:36 پاسخ

  سلام خسته نباشین دوستان بازیش کی ریلیز میشه؟

  • پشتیبانی راشاگیم 1397/12/08 18:46:03 پاسخ

   با سلام
   دوست من این بازی در تاریخ 3 اردیبهشت ماه 1398 به بازار عرضه میشود.

 • mohi 560 1397/12/10 23:43:00 پاسخ

  من نمیدونم این شخصیت اسکارلت چی داره که دخترا دوسش دارن؟!


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.