آموزش شارژ Steam از طریق گیفت کارت

آموزش شارژ Steam از طریق گیفت کارت

آموزش شارژ Steam از طریق گیفت کارت

1396/10/19 23:12:13
11380
0 17

در این مطلب آموزشی قصد داریم نحوه استفاده از گیفت کارت های Steam و شارژ اکانت استیم را توضیح دهیم.

 

نکته مهم : قبل از شارژ اکنت استیم یا استیم والت ، حتما IP خود را به آی پی کشور آمریکا تغییر دهید در غیر اینصورت امکان بلاک شدن اکانت استیم شما زیاد هست.

  
1- اگر نرم افزار استیم را ندارید در ابتدا از اینجا این نرم افزار را دانلود و نصب کنید و چنانچه اکانت استیم ندارید نرم افزار Steam را باز کنید و روی گزینه create new account کلیک کنید و یک اکانت استیم برای خود ایجاد کنید.

شارژ اکانت استیم با گیفت کارت

 

2- بعد از آن به اکانت استیم خود وارد شده و روی پروفایل خود کلیک کرده و توسط گزینه Account Details  وارد صفحه پروفایل خود شوید.

شارژ اکانت استیم با گیفت کارت

 

3- در این مرحله دقت کنید که کشور یا Country باید United state  باشد اگر این چنین نبود باید کشور خود را به United States تغییر دهید ، برای انجام این کار روی گزینه Update Store Country کلیک کرده و کشور United States  را انتخاب کنید.

شارژ اکانت استیم با گیفت کارت

 

4- در این قسمت عبارت  Add funds to your steam wallet را انتخاب کرده و مطابق تصویر زیر در صفحه باز شده روی گزینه Redeem a Steam Gift Card or Wallet Code  کلیک کنید.

شارژ اکانت استیم با گیفت کارت

5- در مر حله آخر مطابق شکل زیر کد گیفت کارت استیم خود را در مستطیل مربوطه وارد و بعد از آن روی Coutinue کلیک کنید.اکانت شما شارژ شد.

شارژ اکانت استیم با گیفت کارت

نکته مهم : اگر در حین انجام این مرحله یعنی Redeem  کردن کد گیفت کارت ، نرم افزار استیم والت از شما درخواست آدرس کرد، از طریق این لینک  یک آدرس ایالات متحده انتخاب کرده و آدرس را در فرمی که برای شما نمایش میدهد وارد کنید.

 
آموزش خرید بازی از استیم (Steam)
ابتدا بازی مورد نظر خود را از قسمت Game انتخاب کنید سپس با کلیک بر روی گزینه Add to card بازی به سبد خرید شما اضافه می شود ، زمانی که به مرحله پرداخت یا Payment رسیدید توجه داشته باشید که پرداخت شما روی گزینه My Steam Wallet تنظیم شده باشد سپس Purchase  را انتخاب کنید تا عملیات خرید بازی کامل شود سپس باید وارد ایمیل خود که در موقع ثبت نام استفاده کردید شده و داخل ایمیلی که توسط استیم ارسال شده، روی Library  رفته و بازی خریداری شده را دانلود کنید.

 

امیدواریم که این آموزش مفید بوده باشد، لطفا سوالات و نظرات خود را در پایین مطلب به اشتراک بگذارید تا همه عزیزان استفاده کنند ، همکاران ما در بخش پشتیبانی در سریعترین زمان ممکن به سوالات و نظرات شما پاسخ می دهند.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.