نگاهی به نقدهای منتشر شده از Call of Duty: WWII

نگاهی به نقدهای منتشر شده از Call of Duty: WWII

نگاهی به نقدهای منتشر شده از Call of Duty: WWII

1396/08/24 18:41:12
4619
0 0

نگاهی به نقدهای منتشر شده از Call of Duty: WWII

 یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال عنوان Call of Duty: WWII بود که چند هفته پیش منتشر شده و هم‌اکنون سایت‌ها و منتقدین مختلف به نقد و بررسی آن پرداخته‌اند. بیایید نگاهی داشته باشیم به نمرات و خلاصه نقد‌های برخی از این منتقدان و ببینیم که آیا از نظر آنان، Call of Duty: WWII توانسته آرزو‌های چند ساله طرفداران خود را برطرف سازد یا خیر.

Digital Chumps: 95

GamesBeat: 94

XboxAddict: 92

Windows Central: 90

AusGamers: 90

بله، یک Call of Duty دیگر، اما این یکی توسط تیمی حرفه‌ای و شایسته ساخته شده که کیفیت بازی برای‌شان اهمیت بسیاری دارد. این بازی یکی از بهترین‌های سال جاری است و کاملا ارزش پول شما را دارد.

Impulsegamer: 90

Gamers Temple: 90

GameSpot: 90

 Call of Duty: WWII نبرد نرماندی را به زیبایی و مهارت هر چه تمام‌ تر به نمایش می‌گذارد. زمانی که نفربر دریایی من و هم‌رزمانم به ساحلی نزدیک می‌شد که آتش سنگین نازی‌ها در آن انتظارمان را می‌کشید، من بیشتر از ترس، غم را احساس کردم. دانستن این موضوع که من از این واقعه جان سالم به در خواهم برد ولی در عوض باید شاهد مرگ هم‌رزمانم می‌شدم که در کنارم ایستاده بودند، حسی عجیب را به همراه داشت. Call of Duty: WWII لحظاتی همچون این را به زیبایی به نمایش می‌گذارد.

PCGamesN: 90

God is a Geek: 90

یک عنوان بسیار شایسته. Call of Duty: WWII یکی از بهترین نسخه‌های این سری در چند سال اخیر است و این شانس را دارد که به یکی از نسخه‌های موردعلاقه طرفداران این فرنچایز تبدیل شود.

Hardcore Gamer: 90

JeuxActu: 90

PlayStation LifeStyle: 90

انتخاب جنگ جهانی دوم کاری بسیار عاقلانه بود. WWII نسخه‌ای است که واقعا ارزش نام این سری را دارد و توانسته آن را به ریشه‌های خود بازگرداند. بخش داستانی پر احساس ، بخش چندنفره‌ کلاسیک و جذاب، بخش زامبی‌ بسیار تاریک و ترسناک است. به طور کلی، تفاوتی ندارد که شما چگونه گیمری باشید، در WWII برای هر نوع گیمر چیزی جذاب پیدا می‌شود، می‌خواهد کات‌سین‌های بی‌نظیر و عالی باشد، یک بخش چندنفره‌ی درگیرکننده، یا یک بخش زامبی‌کشی دشوار. Call of Duty: WWII مجموعه‌ای دوست داشتنی است، با بخش‌هایی که هر کدام با یک‌دیگر متفاوت هستند، اما همگی در زیر نام بزرگ Call of Duty متحد شده‌اند.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.