Killzone: Shadow Fall بازی که باید تجربه کرد

Killzone: Shadow Fall بازی که باید تجربه کرد

Killzone: Shadow Fall بازی که باید تجربه کرد

1395/11/21 16:56:39
3761
0 16

کنسول پلی‌استیشن 4 در عین این که بهترین پلتفرم برای تجربه بازی‌های ماجراجویی و جذاب است، اما در زمینه بازی‌های شوتر سوم شخص و اول شخص کمبودهایی دارد. استودیو Guerrilla Games نیز که زمانی بازی فوق‌العاده جذاب Killzone 2 را خلق کرده بود  رفته رفته در این زمینه افت کرد و بازی Killzone Shadow Fall که از دید بعضی از منتقدین ضعیف‌ترین بازی در این سری به شمار می‌رود را عرضه کرد. بخش تک نفره ناامید کننده، هوش مصنوعی ضعیف و فاصله گرفتن از گذشته خود، از جمله ایراداتی بود که منتقدین و گیمرها از این بازی داشتند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم  از اعداد و ارقامی که منتقدین منتشر می‌کنند چشم پوشی کنید و Killzone Shadow Fall را تجربه کنید. این بازی به عنوان انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4، یکی از بهترین گرافیک‌های بصری را به شما ارایه می دهد. همچنین گیم‌پلی جذاب، ماموریت‌های پایان باز و بخش چند نفره سرگرم کننده از جمله ویژگی‌های است که باید آن‌ها را تجربه کنید.

بازی Killzone: Shadow Fall

داستان این بازی در سال 2410 اتفاق می افتد، جایی که میان نیروهای وِکتان در برابر ارتش هِلگاست‌ها جنگی زیان‌آور به وجود آماده است. البته به شما می گوییم که داستان بازی نمی تواند خیلی خوب شما را درگیر خود کند. در این بازی اول شخص تیراندازی، در محیط‌هایی تخیلی حضور خواهید داشت و اسلحه‌هایی مانند stA-52، M82 و stA-18 از عنوان های قبلی  Killzone به این قسمت آمده‌اند. برخلاف سری های گذشته، شما در ماموریت‌های پایان باز قرار خواهید گرفت که حتی از طریق مخفی‌کاری قادر به پشت‌سر گذاشتن تعدادی از مراحل بازی هستید و همچنین محیط‌های بازی به مراتب بازتر و بزرگتر هستند. اما بخش چند نفره بازی با ۱۰ نقشه مختلف بسیار جذاب طراحی و  عرضه شده است و همچنین در بخشی به نام Warzone قادر هستید نقشه‌های دلخواه خود را خلق کنید. البته یک بخش همکاری چندنفره نیز برای بازی در سال 2014 عرضه شده است تا بتوانید به صورت 4 نفره و البته آنلاین  با دوستان خود ساعات پر هیجانی را تجربه کنید.

به تازگی فن مید ویدیویی بسیار جذاب و زیبایی از بازی Killzone: Shadow Fall منشر شده است که می توانید در اینجا مشاهده کنید.


برای ثبت نظر ابتدا باید ثبت نام کرده سپس ورود نمایید با تشکر.